fb Půjčovna lodí
a raftů
Drobečková navigace

Úvod > Kalamas - Řecko > Řecko

ŘECKO

Do Řecka s CA Votus

Jako každoročne, i letos, jedeme po skončení vodácké sezóny na dovolenou. Je možné si sjet řeku Kalamás.Koupání v křišťálovém moři,večery  a večírky s kamarády. Ve dne trochu sportu.
Zábavu  řešíme z vlastních zdrojů a docela nám to jde. Pro letošek tedy:


Termín 15. září až 29. září
Cena: 10800,- Kč
Ubytování: v pensionu Zavia (případně Magda)
Doprava: auto,autobus, trajekt

Vítáme všechny zájemce, kteří s sebou povezou dobrou náladu a stálou chuť bavit sebe i všechny ostatní. Na programu nebude chybět vodácký výlet na řeku Kalamas, výlety za památkami, večerní grilování a samozřejmě večírky s programem v naší režii (za pomoci řeckých kamarádů).Cestovním kancelářím, cestovním agenturám, školním i pracovním kolektivům nebo jednotlicům nabízíme ubytování v pensionech na západním pobřeží Řecka v letovisku Sivota včetně zajštění lodních lístků z Itálie do Řecka lodními společnostmi Minoan Lines nebo Anek Lines z Benátek nebo Ancony do řeckého přístavu Igoumenitsa.

Sivota je menší klidné letovisko s veškerou vybaveností vzdálené 25 km od přístavu Igoumenitsa a 40 km od známější Pargy. Členité pobřeží nabízí několik převážně písčitých pláží, křišťálově čisté moře a podél pobřeží celou řadu ostrůvků s jedinečnou možností šnorchlování.

Pensiony jsou nové, pokoje standardně vybavené vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, a TV. Jsou vzdálené asi 10 min. volné chůze od centra a 5 - 20 min. volné chůze od několika pláží.

Výhodná poloha letoviska umožňuje celou řadu výletů do okolí za historickými památkami nejen na pevnině, ale i na nedaleké ostrovy Korfu, Paxi a Antipaxi. Po dohodě je možné zajistit také návštěvu vinného sklepa s ochutnávkou řeckých vín a řeckých kulinářských specialit.

Ceník ubytování: květen, červen        €   10,- / osoba / den

1. až 10. července   € 11,- / osoba / den

20. až 31. srpna        € 11,- / osoba / den

září, říjen                   €   10,- / osoba / den

V ceně jsou zahrnuty veškeré poplatky za ubytování, spotřebu elektrické energie a vody.

Ceník lodních lístků pro skupiny i pro jednotlivce Vám zašleme na požádání, poradíme s výběrem trasy i s termíny odjezdů.

 

Do Řecka s VotusemTermín 15. září až 29. září
Cena: 10800,- Kč
Ubytování: v pensionu Zavia (případně Magda)
Doprava:auto, autobus, trajekt

Vítáme všechny zájemce, kteří s sebou povezou dobrou náladu a stálou chuť bavit sebe i všechny ostatní. Na programu nebude chybět vodácký výlet na řeku Kalamas, výlety za památkami, večerní grilování a samozřejmě večírky s programem v naší režii (za pomoci řeckých kamarádů).
Česky Deutsch

Penzion Mauritz

Nové tábořiště ,stany, TeePee, chatky. vybavení pro náročnější turisty
www.umauritzu.eu

Cestykrajem.cz

Toulky přírodou, městy,
po řekách Čech a Slovenska
www.cestykrajem.cz

Vodácká trička

vodácká trika kval1.jpg
www.vodackatrika.cz

Kajaky a kanoe železný

www.zelezny.cz
www.zelezny.cz

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta