fb Půjčovna lodí
a raftů
Drobečková navigace

Úvod > Půjčovna lodí

Půjčovna lodí a CA Votus

 

Působnost půjčovny lodí VOTUS je ve třech zemích EU - Česko, Slovensko a Řecko.

V Čechách jsme se specializovali na řeku Vltavu, Otavu a Lužnici. Krásné je jarní splouvání  Teplé Vltavy z Borových lad do Lenory a přenádherný je celá Teplá Vltava.

Velmi atraktivní a často žádané jsou dvoudenní výlety po řece Vltavě z Horní Vltavice do Nové Pece nebo jednodenní výlety v různých úsecích řeky podle stavu vody.

Tato část řeky Vltavy je nejčastěji navštěvovaná rodinami s dětmi, milovníky přírody a lidmi,kteří chtějí relaxovat.

Více je požadován úsek od Vyššího Brodu do Boršova.Tato část řeky je čím dál víc přeplněná a je třeba být otrlejší turista. Klidu si moc neužijete a na řece se pohybuje čím dál víc raftů. Pro vodáka je nejlepší vyrážet na řeku v jarních a podzimních měsících  a naopak, máte rádi společnost a hodně lidí pohromadě? Potom je léto pro Vás to pravé.

Lodě Vám dovezeme i na řeky Lužnice a Otava a i tam je možné se vypravit na školní výlet nebo nějakou kamarádskou akci.

Pokud to máte u nás  v Čechách už najeté, zavítejte  na Slovensko, na řeku Hron. Budujeme kempík v Šášovském  a od letoška máme i kemp v Hronské Dúbravě. Nad řekou je zřícenina hradu. No, je to romantika! Opět Vám nabízíme jedno nebo dvoudenní trasy na řece. Hron je dlouhá řeka a tak můžete putovat klidně i týden.

Pokud se vypravíte ještě dál, tak Vám připravíme krásný zážitek na řece Kalamás v Řecku. Je možné putovat pár dní na řece nebo na moři a prožít něco opravdu krásného. Proč jezdit jenom na pláže, když i dál od moře je nádherně.

Vidíte, že působnost CA  a  půjčovny lodí Votus je velmi rozmanitá a dokážeme Vám nejen půjčit lodě, ale postarat se o Vaši perfektní dovolenou nebo víkend.

Obraťte se na naši CA a  půjčovnu lodí.

Zdraví vás Jana Bláhová a Ladislav Bláha

 

 

 

 

 

 

 

Menu

Česky Deutsch

Penzion Mauritz

Nové tábořiště ,stany, TeePee, chatky. vybavení pro náročnější turisty
www.umauritzu.eu

Cestykrajem.cz

Toulky přírodou, městy,
po řekách Čech a Slovenska
www.cestykrajem.cz

Vodácká trička

vodácká trika kval1.jpg
www.vodackatrika.cz

Kajaky a kanoe železný

www.zelezny.cz
www.zelezny.cz

25. 5. Viola

Zítra: Filip